Yorkshire Aid Convoy

Засновник The Yorkshire Aid Convoy, Марк Мерфі, брав участь і відвідував Румунію більше 20 років. Багато разів відвідуючи міста, села, дитячі будинки, лікарні та табори для біженців, він на власні очі переконався в жахливій бідності, в якій жили люди. Ознайомчий візит до України в 1999 році представив ще більш жахливий перебіг обставин. Сповнений рішучості трохи змінити життя людей, він і Саймон Гартлі заснували Йоркширський конвой допомоги в 2002 році з метою збору, транспортування та розподілу гуманітарної допомоги саме туди, де вона потрібна, по всій Румунії та Україні. Незважаючи на вступ до ЄС, немає соціальної держави чи будь-якої державної допомоги нужденним громадянам, і згодом бідні стають біднішими.

Робота The Yorkshire Aid Convoy є постійною. Збір вкрай необхідних основних речей від люб’язних донорів і корпоративних спонсорів, які протягом року пропонують усе, починаючи від велосипедів і закінчуючи мильним порошком, упаковуючи вантажівки для щорічної місії розподілу, плюс (звичайно) фактичний проїзд близько 4000 км для доставки товарів. . В ідеалі ми хотіли б збільшити частоту наших розповсюджувальних місій до двох разів на рік. Вся ця робота виконується неоплачуваними волонтерами з усіх верств суспільства, які виділяють час у своєму зайнятому житті, щоб допомогти іншим.

The Yorkshire Aid Convoy підтримує тісні зв’язки з місцевими організаціями та благодійними організаціями в Румунії та Україні, щоб переконатися, що він надає найбільш відповідний тип підтримки та пожертв, а також визначає установи, такі як дитячі лікарні чи школи, які найбільше потребують допомоги. і ресурси. У Румунії Карітас допомагає з розподілом допомоги, а в Україні зв’язки з Карітасом і ротарійцями гарантують, що пожертви безпечно дістануться до місця призначення. Цей рівень знання місцевості та постійні візити означає, що Йоркширський конвой допомоги доставляє те, що потрібно, туди, куди це потрібно. Ми надсилаємо людям допомогу, яка їм дійсно потрібна, а не ту допомогу, яку вони, на нашу думку, потребують.