Про нас

Ви знаходитесь на платформі aidmonitor.org яка була створена на основі реального волонтерського досвіду у отриманні та наданні гуманітарної допомоги. Платформа створена як для великих міжнародних організацій (наприклад, Червоний Хрест чи ООН), так і для невеликих благодійних організацій та волонтерських штабів.

Такі організації можуть зареєструватись або у якості донора або у якості реципієнта. Донори — це організації первинні надавачі гуманітарної допомоги, а реципієнти — це ті організації які отримують гуманітарну допомогу від донорів і передають її далі іншим реципієнтам або надають кінцевим бенефіціарам (наприклад, обласні військові адміністрації, ОТГ, НУО, БФ тощо). Кінцевими бенефіціарами є фізичні особи або група фізичних осіб (наприклад, дитячий садок, школа, будинок пристарілих тощо), надання яким гуманітарної допомоги не передбачає її персональної роздачі.

Як це працює на платформі

Такий спосіб організації надання та розподілу гуманітарної допомоги дозволяє зробити ці процеси прозорими, оскільки кожен крок відображається у робочому кабінеті донора і реципієнта. Схема нагадує намисто у якому за першим донором до ланцюгу постачання, звітності та верифікації додається кожен новий реципієт який отримує гуманітарну допомогу. Донор може бачити залишки наданого ним гуманітарного вантажу по складам як кожного окремого реципієнта, так і усієї мережі, що утворюється у результаті передачі іншим реципієнтам та кінцевим бенефіціарам. Жоден звіт реципієнта не можливий без GPS-верифікації з місця отримання гуманітарного вантажу та без відповідного фотозвіту.

Платформа автоматично генерує звіти, надсилає за допомогою смс повідомлень 5 значні коди для цифрових підписів, що є аналогічним до смс підтверджень банківської системи та відповідає діючому законодавству України.

Платформа повнофункціональна і у версії для мобільних телефонів, а для сканування QR кодів, GPS-верифікації, додавання фото та відеозвітів, розроблено додаток app.aidmonitor.org